HISTÓRIA
História usporiadaných koncertov a akcii

2017

20.10. AC/DC revival
07.10. TVM Metallica Tribute
06.10. Juraj Hnilica
23.09. Immolation USA, Melechesh IL, Azarath PL
22.09. Led Zeppelin - revival Myst CZ
02.09. DJ Orbass
26.05. .STEPASIDE. + RETFISH
07.05. Jack the Bear
27.04. Telegraph (Taliansko)
01.04. ZONA A + SKRYTÝ VÝZNAM
25.03. Smola a Hrušky
17.03. HORSKA CHATA & Lukáš Adamec + The Now
04.03. Guns n' roses Tribute
18.02. Metalový večer s Down To Hell + Pseudosapiens
28.01. Konflikt + Datum Vyroby
27.01. Orbass


2016


30.12. Jack the Bear + Skrytý Význam
26.12. Jeno's Brothers + Komajota + Girls from the Moon
10.12 Cenzúra
02.12. Janais
25.11. Debustrol CZ + Hypnos CZ
19.11. .STEPASIDE. + Retfish + Lunokhod
18.11. Inside Group
11.11. Kýbel Mačiek + Sedembolestný panic Mário
29.10. Rage Against the Machine - guerrilla tribute + HEAD2DOWN + Lunokhod
26.10. Kunta Kinte + Death Wish Kids
22.10. Pigs on the Wing - Ping Floyd revival
01.10. No Ambition
24.09. Papundekeľ Never Dies + Jack the Bear + Skrytý Význam
13.08. Jack the Bear + Skrytý Význam
28.05. Edo Klena & Klenoty
13.05. Six Between + The Parentals
03.05. Žlté Trabanty
29.04. Igor Kucer
06.04. Pálenica Borisa Filana
27.03. Papundekeľ Never Dies + Skrytý Význam
04.03. .Stepaside. + Retfish
19.02. Before the Zero Day
29.01. Ivan Mihok Band
22.01. Konflikt + Punkreas + Podfuck
16.01. MTB - Iron Maiden Revival
09.01. Odtiaľ Potiaľ + Niečo Navyše
05.01. Papundekeľ Never Dies + Jack the Bear + Skrytý Význam
02.01. Mahagon


2015

29.12. Jam session
26.12. Jeno's Brothers
25.12. The Waves
04.12. Zóna A
20.11. Pink Floyd Revival
14.11. Kýbel Mačiek
31.10. Rage Against the Machine - guerrilla tribute + KoRN SK + .STEPASIDE.
17.10. Six Between + The Parentals
02.10. Jack the Bear
25.09. The Waves
20.09. Calvert (Nórsko)
28.08. SUBKULT - Diel prvý
18.08. Shut up! Twist Again! + .STEPASIDE.
01.08. Skrytý Význam
17.07. Shimo Oua + DJ Dill + Malder + Sick
20.06. Slobodná Európa + KSS
12.06. Mahagon
29.05. Liquid boogie roll + Six Planets
23.05. Edo Klena & Klenoty
22.05. Nirvana revival band
24.04. .STEPASIDE. + Retarded Fish + Last Chance + Karge Meri
11.04. Oravia - Deep Purple revival
05.04. PGIEIEZAP
13.03. Smola a Hrušky + Odtiaľ Potiaľ
21.02. Jack the Bear
13.02. Before the Zero Day
24.01. OBD (unplugged)
10.01. Hip-Hop párty - Vlčá Svorka


2014

27.12. The Waves
26.12. Jeno's Brothers
20.12. Mahagon
13.12. The Freaks
12.12. Kurkus
06.12. The Rolling Stones revival
16.11. Jack the Bear
25.10. Edo Klena & Klenoty
18.10. Nirvana revival
11.10. Konflikt + From Our Hands + Abhorrence + Podfuck
05.10. Peter Lipa Band
04.10. .STEPASIDE. + Retarded Fish + Smelser + Bokom Okolky
20.09. She & Me
12.09. Danka Stark Band
14.06. Dr.Feel Good
13.06. Inside Group
25.05. MÚZA v Nostalgii 3
24.05. SAKUMPRÁSK + Skrytý Význam
17.05. Edo Klena & Klenoty
16.05. OCTOBER U2 revival
03.05. Radován Tóth - Uganda, Čierna perla Afriky
02.05. Tatranka
26.04. The Now + Freedeggs
25.04. .STEPASIDE. + Retarded Fish
21.04. The Waves
12.04. Postmaturitná Jam Session
11.04. UNISEX + Vifoners
06.04. Blind Architect (Fínsko)
04.04. Kvety v podpaží
28.03. Frown
21.03. Robo Opatovský
08.03. Karaoke Show
06.03. Koblížc! + Fishing Strip + The Snuff
15.02. Before the Zero Day + Zachovejte paniku
08.02. Karaoke Show
01.02. Mortimor
18.01. Karaoke Show


2013

27.12. The Beatles acoustic revival
26.12. The Waves
20.12. Edo Klena & Klenoty
14.12. Karaoke Show
13.12. Nirvana revival
07.12. Deep Purple Oravia - revival
30.11. Konflikt + Hrana + The Paranoid
29.11. Metropolis
25.11 Cestovateľská prezentácia v HE
22.11. Rage Against the Machine - guerrilla tribute band (revival) + .STEPASIDE.
15.11. The Wids
26.10. Inside Group
25.10. Jeno's Brothers
22.10. Artificial Wish
19.10. Heľenine oči
11.10. Slobodná Európa + Jack the Bear
04.10. .STEPASIDE. + Retarded Fish + Step the to Crowd
27.09. Six Planets
26.09. White Stain
20.09. Rammstein revival
14.09. Drums & drums
06.09. No Brake + Noble Apocalypse
12.07. Ballamuta Band + Steve Revival Band
03.07. Človek Milión
14.06. Green Day revival
09.06. MÚZA v Nostalgii 2
25.05. Rigid Frigid
24.05. KISS Forever Band Revival
17.05. Edo Klena & Klenoty
10.05. Kristína
04.05. Trafika + The Wids
03.05. freedEggs
02.05. Whiskyho cestovateľské kino - Júžna Amerika
27.04. Retarded Fish + .STEPASIDE. 
20.04. Saprophyte + Konfront
19.04. Papyloon + Fúzy Múzy
13.04. Metallica Intrepid revival
05.04. KoRn SK revival + Head2down + Made by
23.03. Inside Group
22.03. Sám Sebou + Bod Omylu + Známe Tváre
16.03. Rammstein revival
15.03. Franny's coat
01.03. Alternatiwe + Rock Reunion + Next on the Edge
15.02. Fuera Fondo + The Spankers
09.02. Chiki liki tu-a + Jack the Bear
08.02. Raindown
26.01. Pohľad Zblízka + QuoliČomu? + Ignorácia
25.01. Zoči Voči + Downhill + Stredná Cesta
19.01. Orchester Jeana Valjeana
11.01. Dátum Výrovy + Podfuck
04.01 The Now


2012

29.12. Jam Session
28.12. The Waves
25.12. Jeno's Brothers
21.12. Exliris - Koniec sveta párty (The Club)
15.12. Guns N'Roses  revival
14.12. Beatles acoustic revival
07.12. Abscondo
01.12. Karavana
24.11. .STEPASIDE. + Jack the Bear
17.11. Ivan Mihok
10.11. Eletric Lady - Led Zeppelin revival
09.11. Vetroplach
04.11. MÚZA v Nostalgii
01.11. Halloween párty
27.10. Pigs On the Wing - Ping Floyd revival
26.10. Adam Ďurica
20.10. Československá Oldies Párty
19.10. Impro Kapro
13.10. Deep Purple revival Oravia
12.10. PEHA
11.10. Whiskyho cestovateľské kino 2
06.10. Slobodná Európa + Freedeggs
05.10. The Search + ST.Black (The Club)
29.09. Original Oldies Párty 
22.09. Inner Fear
22.09. Alternatiwe + Kotúče DM + PARANoiYA
21.09. The Waves
14.09. TEAM revival
01.09. U.K.N.D. + Jack the Bear
17.08. The Irradiates (FRA)
11.08. Shimo_oua - HIP-HOP Párty
09.08. Recent Fate + Paranormal
27.07. Noble Apocalypse
24.07. Long Way Down (NL) + Stredná cesta
20.07. BASStards
14.07. Jack the Bear
13.07. Sám Sebou
07.07. Meredith
06.07. The Kytis
29.06. Čo Koho Do Toho
23.06. Videoprojekcia koncertu U2 live 2010
22.06. Yelllowe
16.06. Žijeme hudbou - Humenné II. - Next On the Edge, Jack the Bear, Franny's Coat, Knockout 94
14.06. Whiskyho cestovateľské kino
08.06. Jeno's Brothers + The Elements
02.06. Niečo Navyše + Podfuck
01.06. Andy Belej + Quartet
26.05. Metallica revival Intrepid + Roksound
18.05. Retarded Fish + Dátum Výroby
17.05. Into Sickness + Disconsolate
12.05. Steve revival Band
11.05. Cirkus
07.05. Chiki liki tu-a
05.05. Before the Zero Day
04.05. Staré Pušky (CZ)
28.04. Six Planets
27.04. Ravenclaw
21.04. The Tapes
20.04. Papyllon + Frequency
14.04. The Badge
13.04. Nirvana revival band unplugged
08.04. Gapa jazzfunk project
07.04. The Now
31.03. Led Zeppelin revival Myst + Via Creativa
30.03. Bačová Fujara + The Shed
24.03. The Paranoid + Kamorthon + The Purpose
23.03. Borra + Alternatiwe
17.03. Ľaďa Tomi & Kiří Schelinger revival band
16.03. KnockOut 94
10.03. Azis + KnockOut 94
09.03. ZONA A + Terminus + Rage Against the Machine - Guerilla tribute band
08.03. Marek Dusil + Kieslowski
03.03. Slobodná Európa + stoiČOstoi
02.03. Metropolis
01.03. Wýchod eRAPe: Trac, Tumor, WeeR, Wychodny Blok, Keysy, Rosy, LenErik a ďalší
28.02. Žijeme hudbou - Humenné - Šanca pre mladé talenty
kapely - Street Lights, Ignorácia, Stredná Cesta, Blues Tones

25.02. InQuest
24.02. Fuera Fondo
17.02. Horská Chata + .STEPASIDE.
11.02. Martin "Marthus" Škaroupka (bubeník anglickej kapely Cradle of Filth) + Nightwish revival
10.02. Temple
03.02. GM Birds
28.01. Drist
27.01. Píla + Integria
21.01. Coolaction
20.01. Reverz Park
14.01. The Waves
13.01. NONA + Black fish
07.01. Octopus 
06.01. Witch Hammer + Six Planets


2011

30.12. Karavana
29.10. Jam Session pod taktovkou Ondreja Micíka
26.12. Edo Klena a Klenoty band
25.12. Jeno's Brothers
23.12. Robo Šimko & Massriot + .STEPASIDE.
17.12. Nirvana revival
16.12. Moja reč
10.12. CITY + VAOLA
09.12. Ondrej Micík
03.12. Deep Purple revival Oravia
02.12. Alternatiwe + Promile CZ
26.11. Pigs on the Wing - Pink floyd revival
25.11. Heľenine oči unplugged tour 2011 + freedEggs
19.11. Ex-pulse
18.11. Porta Inferi + Six Planets
16.11. The Now
12.11. Distral + Sitňan
11.11. GM Birds
05.11. GM Birds
04.11. Adam Ďurica a Bystrík + Let's All Make Believe
03.11. Yellow Spots + Kuplung Klán
29.10. Rage Against the Machine revival + Beyond the Limits + Dysanchely
28.10. Dr. FeelGood revival
22.10. Komajota + Sunlips + FlashForward
21.10. Smola a Hrušky + Tleskač CZ
15.10. Atlantída + Funny Faces
14.10. Horska Chata + .STEPASIDE.
08.10. Alter ego
07.10. The Bullboxers + The 77 + Zašita diera
01.10. Bigger Half
30.09. Niečo Navyše + Datum Vyroby + Ortodox
23.09. October U2 revival
17.09. Editor + Pyrimor
16.09. Sunlips + Playnoice
14.09. Let's All Make Believe + Frequency
10.09. Praetorian CZ
09.09. Good Fancy + Jeno's Brothers
03.09. Tubul + Ashes + Každý svoje
02.09. Stopa
29.08 - 01.09. Humenské kapely
27.08. Country Casino
20.08. Yelllowe
19.08. Honza Nedvěd revival Oregon
13.08. Temple
12.08. The Vawes
06.08. Vabank
05.08. Kristína Zakuciová & The Ringtones + .STEPASIDE.
30.07. Karavana
29.07. Jeno's Brtohers
23.07.  Edo Klena & Klenoty
22.07. The Random Thoughts + Let's All Make Believe
16.07. ZET4
15.07. Give me five + Six Planets
09.07. The Parentals + Harem Hereos
08.07 Badyan
02.07. GM Birds
01.07 Pululu
25.06. Depeche Mode Party - Black Rose
24.06. The Paranoid + Retfish + Six Planets
18.06. Rammstein revival Grabstein
17.06. CITY + Velvet Stone
11.06. ZONA A + The Bullboxers
10.06. Ravenclaw
05.06. AMC trio
04.06. Octopus + bluesman Peter "Bonzo" Radványi
03.06. NONA
02.06. Fermata
28.05. GUNS and ROSES revival
27.05. Nika Karch + Fictive Marry
22.05. Peter Lipa band
21.05. Black Sabbath rb dio years revival
20.05. AC/DC revival
14.05. Funkiez ex Mate 2 Mate
13.05. Drist
08.05. Laco Deczi & Celula New York
07.05. Edo Klena & Klenoty
06.05. Perpetuum Mobile
05.05. Miloš Železňak trio + AMX trio
01.05. Pigs On the Wing - Pink Floyd revival
30.04. Liquid Princess + Choré vrany
29.04. SKA 2 TONICS + HRANA
25.04. Každý svoje + Podfuck + Alternatiwe
24.04. Robo Šimko & Massriot + Next On the Edge
17.04. Martin Valihora, Oskar Rózsa, Eugen Vizvary
16.04. Róbert Mikla a Projekt náhoda
15.04. Nirvana revival + S.N.P.
09.04. Ondrej Micík band
08.04. Zoči Voči + Čo koho do toho
02.04. Deep Purple revival Oravia
01.04. Loss Massakeros
26.03. Frown + Terminal State
25.03. GM Brids + Yelllowe
19.03. Stopa + Mahagon
18.03. Karavana
12.03. Hrdza
11.03. Temple + Ashes
04.03. The Syrup Kabát revival + The Shed + Velvet Stone
25.02. stoiČOstoi + The Waves
19.02. Praetorian
18.02. Jeno's Brothers
12.02. Country Casino
11.02. Metropolis
05.02. Karavana
04.02. Pavol Petrik & Band
30.01. Oskar Rozsa Band
29.01. Každý svoje + Podfuck
28.01. ZVA 12-28 Band
21.01. KISS revival z Maďarska
15.01. Octopus
14.01. Ravenclaw
08.01. Roksound + Dalla Mattina Alla Sera
07.01. Atlantída
06.01. Six Planets
05.01. Seven Band
04.01. Jam Session
03.01. Collaction
02.01. Slovak Pink Floyd revival
01.01. My Way


2010

30.12. Magic Seven
29.12. Shandy a Ester
28.12. Tatranka
27.12. Yelllowe
26.12. Edo Klena & Klenoty
25.12. Harem Heroes
18.12. Ondrej Micík band
17.12. Insania
11.12. Seven band + Six Planets
10.12. Nirvana revival
04.12. Komajota + Bon Jovi revival
03.12. Dying Passion + .STEPASIDE.
27.11. Výročný Blues festival SBS 2010
26.11. Kvety nikotínu + Dr. Feelgood
20.11. Karavana
19.11. Nightwish revival
13.1.1 Ondrej Micík band
12.11. Edo Klena & Klenoty
06.11. Pussy Busters
05.11. Heľenine oči
30.10. Octopus
29.10. Nirvana revival
23.10. Doro Warlock revival CZ
22.10 Smola a Hrušky
16.10. Bank of Joe
15.10. Andy Belej + Peci Uher + Majo Gapa band
09.10. Jiří Schelinger revival band
08.10. Coolaction
02.10. Seven band
01.10 Atlantída / alt. Čierny princ